איזון בין קבלה ונתינה

 

?למי מתאים הטיפול

 

למי שצריך לרפא מערכת יחסים עם אמא או אבא

למי שמרגיש חוסר איזון בנתינה וקבלה עם בן/בת הזוג

למי שמתקשה להתנהל עם עניינים כספיים

למי שנותן לאחרים ללא הגבלה

"למי שלא יודע ליצור גבולות ולהגיד "לא

למי שמעניק לעצמו בצמצום

למי שמרגיש שמרצה אנשים אחרים

למי שקשה לו לקבל מאחרים

למי שלא יודע לתת

 

כיצד תזהה חוסר איזון בחייך?

 

קבלה ונתינה הם שני צדדים של אותו מטבע, כאשר צד אחד לא מאוזן, הוא גורר חוסר איזון בצד השני.

 

צד ימין זה החלק הנותן, בעוד צד שמאל זה החלק המקבל. צד ימין מסמל את האנרגיה הגברית בחיינו, בעוד צד שמאל מסמל את האנרגיה הנשית בחיינו. לרוב אנחנו מושפעים מדפוסים של קבלה ונתינה שהורינו הנחילו לנו.

 

כאשר סימפטומים שונים בגוף הפיסי מתבטאים בצד ימין, אנו יודעים שהדפוס קשור בדמות גברית בחיינו, לרוב דמות האב, ונכללים בזאת גם בני משפחה ממין זכר, כמו בן זוג, שותף לחיים. אותה דמות גברית דומיננטית בחיינו, הנחילה לנו דפוסים של נתינה, שטבועים בהתנהגותנו ובצורת מחשבותינו.

 

צד ימין לא מאוזן יכול לבטא מצבים של נתינת יתר עד כדי ריצוי, ויתור על צרכים אישיים, דליפת אנרגיה ולכן תחושת עייפות גדולה, תסכול, כעס, מחסור באנרגיה. חוסר איזון יכול להתבטא גם בהיפוך אנרגיה: קושי לתת, מעצור בנתינה, צמצום מתוך פחד שלא יהיה לי מספיק, פחד ממחסור, פחד קיומי מלחלוק עם אחרים את השפע שיש לי.

 

כאשר סימפטומים שונים בגוף הפיסי מתבטאים בצד שמאל, אנו יודעים שהדפוס קשור בדמות נשית בחיינו, לרוב דמות האם, ונכללים בזאת גם בנות משפחה ממין נקבה, בת זוג, שותפה לחיים. אותה דמות נשית דומיננטית בחיינו, הנחילה לנו דפוסים של קבלה, שטבועים בהתנהגותנו ובצורת מחשבותינו.

 

צד שמאל לא מאוזן יכול לבטא מצבים של קושי בקבלה, קושי לקבל שפע בחיינו בכל הרמות, מפרגון והערכה ועד מתנות וכסף. חוסר האיזון יכול להתבטא גם בהיפוך אנרגיה: שאיבת אנרגיה מתמדת מאחרים, תלותיות, טשטוש גבולות, רצון להיות בסביבת אנשים מסוימים שמהם אנחנו שואבים אנרגיה באופן תמידי.

 

חוסר איזון בקבלה ונתינה יכול לעכב זרימת שפע לתוך חיינו, בכל המובנים.שינוי המצב ואיזון בין ימין לשמאל, בין זכרי לנקבי, בין קבלה לנתינה, ישפר את הזרימה ההרמונית בחיינו, ויביא למקום בריא של אמון מלא על השפע שקיים עבורנו, ועל שיתוף השפע עם בני אדם נוספים.

 

טיפול זה מאזן בין קבלה לנתינה, ותומך לפי הצורך באנרגיה נשית או באנרגיה גברית. הטיפול ינקה מגופכם סימפטומים פיסיים שונים, מחלות וכאב. טיפול יקר ערך זה, משחרר החוצה דפוסים לא נחוצים, ומשאיר אתכם נקיים, מדויקים ומאוזנים יותר. שפע רב יזרום בחייכם בהרמוניה.

 

טכניקת ריפוי זו יוצרת איזון בין קבלה ונתינה, שתי אנרגיות קוטביות ומשלימות בגוף, כמו: ימין ושמאל, קדימה ואחורה, למעלה ולמטה, זכרי ונקבי, חיובי ושלילי.זרימה בריאה של אנרגיה יוצרת איזון בין הקטבים בתודעה שלנו.

מי המטפלים?

ההילינג מתבצע על ידי שני הילרים משושלת הקורנדרוס נעמה גבאי וגרג בודי, שנחנכו ביחד אצל המאסטרית הומאיה עמר, לשיטות ריפוי מגוונות: נשיפת האל, איסוף חלקיקי נשמה, ועוד

 

הקורנדרוס הם שושלת של שבט מרפאים אינדיאנים עתיק יומין, ששורשיו מגיעים אל תרבות המאיה של מקסיקו העתיקה.

נעמה גבאי הינה מרפאה בתדרי אור, בהילינג ובמגע. המהות שנעמה מביאה היא של עוצמה ופתיחה, חיבור ללהבת החיים ואנרגיות ריפוי מתחדשות. נעמה עובדת באמצעות הילינג שמאני, רפלקסולוגיה, אבני קריסטלים, ליווי תהליכי הריון ולידה.

גרג בודי הינו מרפא אנרגטי עם יכולות הילינג טבעיות ובעלות עוצמה רבה, בטיפוליו מסייע ליצור טרנספורמציה ופריצת דרך ברמת התודעה. גרג פיתח את שיטותיו החדשניות של הילינג על ידי שימוש .בכוח הכוונה של המטופל, ויצירת מודעות חדשה

יחד גרג ונעמה משלימים אנרגיית ריפוי אחת מדויקת, זכרית ונקבית, שהוכיחה אפקטיביות בתהליכי ריפוי עוצמתיים עבור המתרפאים.

 

היכנסו לאתר שלנו: תדר 409

 

לקביעת מפגש ריפוי צרו קשר

 

היכנסו ותעשו לייק לדף שלנו בפייבוק  כדי לדעת על האירועים הקרובים שלנו